Solární studio Efekt - Hustopeče - Břeclav - Hodonín


Solární kosmetika

Vítejte v Emerald Bay, na posledním dokonalém místě Země, kde je život jednoduchý, slunce vždy svítí a opálení jsou dokonalá. Naše dokonalé opalovací koktejly se mísí s energetickou náladou, výtečnými ingrediencemi a temně opalovacími elixíry a vytvářejí tropicky opálené výsledky, kterých jste se vždy dožadovali. Každý Emerald Bay recept obsahuje Agáve nektar, který je znám díky svým obohacujícím koncentrátům v péči o pokožku a pomáhá Vám poskytnout vláčnou a pružnou pokožku a zdravě vypadající opálení.

berry treeasure, solární kosmetika

Berry Treasure - s výtažky z ostružin, 265 ml - Emerald Bay
NOVINKA Berry Treasure™ - směs pro tmavé opálení Směs výtažků z ostružin. Bambucké máslo poskytuje intenzivní hydrataci a zanech pleť sametově jemnou.Agave nectar - je obohacen o výživné látky pro ochranu pokožky a posílen výživnými vitamíny, aby poskytl pokožce vláčnost a hlubší, zdravě vypadající opálení. Slunečnicový olej zklidňuje a vyživuje, aloe tiší podrážděnou pokožku.

bikiny envy, solární kosmetika

Bikini Envy s 2x bronzerem, 265 ml - Emerald Bay
NOVINKA 2010 Emerald Bay Bikini Envy TM s dvojitým bronzerem. Obsahuje přírodní bronzery z cukrové třtiny agáve nektar. Látky pečující o pokožku posílené o výživné vitamíny, aby pokožce zaručili jemnost a hebkost zároveň s hlubokým zdravé vypadajícím opálením. Slunečnicový olej a bambucké máslo hydratuje pokožku a prodlužuje vaše opálení. Aloe zklidňuje pokožku,vůně: hvězdné ovoce

dreamboat, solární kosmetika

Dreamboat, 265 ml - Emerald Bay
Obsahuje extrakt z banánu, maximalizuje proces opalování tím, že napomáhá stimulovat produkci melaninu pro rychlejší výsledek. Nektar z agáve je obohacen o výživné látky pro ochranu pokožky a posílen výživnými vitamíny, aby poskytl pokožce vláčnost a hlubší, zdravě vypadající opálení. Prohloubení barvy s kakaovým a bambuckým máslem.

meloun s bronzem, solární kosmetika

Meloun s 2x bronzerem, prohřívací - What-A-Melon - 265 ml - Emerald Bay
NOVINKA 2010 Emerald Bay What-A-Melon s dvojitým bronzerem. Bronzující mléko s prohřívacím účinkem bez štiplavého pocitu a svůdnou jemnou, melounovou vůní .Obsahuje- přírodní bronzery z cukrové třtiny,látky pečující o pokožku posílené o výživné vitamíny, aby pokožce zaručili jemnost a hebkost zároveň s hlubokým zdravě vypadajícím opálením."Plážové červenání" (Beach Blush) - přináší rychlé okamžité výsledky bez štiplavého pocitu.Výtažek z vodního melounu dokonale hydratuje pokožku a eliminuje poškození volnými radikály, čímž prodlužuje vaše opálení.Aloe zklidňuje pokožku.

dark and dazed, solární kosmetika

Dark and Dazed - mléko s konopím, 265 ml - Emerald Bay
Oblíbené mléko pro ty, kteří jsou příznivci KONOPÍ a vyžadují dokonalou hydrataci. Konopí zklidňuje pokožku po opalování, aloe zvyšuje intenzitu opálení a zároveň ji zvlhčuje, také obsahuje nektar z agáve.

mojo prohřívající, solární kosmetika

Mojo prohřívací, 265 ml - Emerald Bay
Mléko má silný prohřívací účinek, proto se lépe a rychleji opálíte. Obsahuje výtažky ze santalového dřeva, které zklidňují a hydratují pokožku, bronzery a nektar z agáve.

chocho lata love, solární kosmetika

Choco Latta Love- čokoládový krém, 2x bronzery, 265 ml - Emerald
Krémové čokoládové mléko, vydatné, krémové pleťové mléko s bronzerem. Kávové máslo oživí a vyhladí pokožku, dvojitá dávka bronzerů propůjčí zlatohnědý odstín. Nektar z agáve zlepšuje výsledek opalování, opálení je tmavší a má delší trvání.

biki babe, solární kosmetika

Bikini Babe - mléko s 2 bronzery, 265 ml - Emerald Bay
Mléko do solária s úžasnými rozjasňujícími účinky Bikini Babe Emerald Bay. Obsahuje dvojité bronzery , speciální komplex pro zářivý vzhled, mangové máslo smíchané s kakaovým máslem a nektarem z agáve, hydratuje a o dost zlepšuje vaše opálení. Výtažek z citrónu, který rozzáří a zjemní vaší pokožku.

beaches crem, solární kosmetika

Beaches and Cream, 265 ml - Emerald Bay
Ošetřující krémové mléko do solária Beaches and Cream Emerald Bay s bronzery, velmi příjemné jemné vůně, dodává přirozený lesk. Kokosové a mangové máslo oživí a vyhladí pokožku, nektar z agáve dodává tmavší odstín a déle vydrží.

definity dark, solární kosmetika

Definitely Dark, 265 ml - Emerald Bay
Definitely Dark Emerald Bay mléko do solária je vhodné na suchou pleť. Bohaté mléko obsahující slunečnicový, olivový olej a olej z pšeničných klíčků, které zvlhčují pokožku a zlepšují opálení. Dále obsahuje bambucké máslo, které zvláčňuje pokožku a dělá ji hedvábnou. Nektar z agáve zlepšuje regeneraci po opalování a hydratuje.

malibu mimosa, solární kosmetika

Malibu Mimosa, 265 ml - Emerald Bay
Solární krém Emerald Bay vonící po malibu, jemné opalovací mléko bez bronzerů.Velmi příjemná vůně, obsahuje olej ze zrníček hroznového vína

toasted twister, solární kosmetika

Toasted Twister, 265 ml - Emerald Bay
Krémové mléko Toasted Twister do solária, Emerald Bay pro zhnědnutí pokožky. Bronzery z cukrové třtiny zlepšují přirozené opálení, kokosové mléko a ananasové výtažky s vitaminy a proteiny zjemňují pokožku. Nektar z agáve zlepšuje výsledek opalování, opálení je tmavší a má delší trvání. Obsahuje bronzery, kokosové mléko a ananasové výtažky, které zjemňují pokožku, vitamíny a proteiny, nektar z agáve.

Solária EFEKT to je solárium Hustopeče, solárium Hodonín a solárium Břeclav - efektivita v opalování