Solární studio Efekt - Hustopeče - Břeclav - Hodonín


Solární kosmetika

Fiji Blend je jedničkou mezi výrobci solární kosmetiky a nyní je možné tuto kosmetiku získat exklusivně přimo u
Mega-Sunshine, který se stal distributorem této solární kosmetiky. Luxusní řada solární kosmetiky. Speciální urychlovače opálení pracující na principu aktivního kyslíku zajišťují velmi rychlé, vysoce kvalitní a dlouhodobé opálení.

fiji nord, solární kosmetika

Tmavohnědá krása pro vyznavače slunění, kteří požadují cenově výhodný opalovací přípravek se silou moringy. Ponořte se do tmavé krásy noci a objevte nepřekonatelný účinek Noir. Drahocenné rostlinné extrakty se kombinují s výživnými mikrolátkami a urychlují proces hnědnutí. Vaší pokožce dodají intenzivní barvu a zdravý vzhled. Noir pomáhá zásobovat vaši pokožku esenciálními účinnými látkami, které vám zajistí záviděníhodné syté opálení. Nanášejte přímo před opalováním.

fiji savage, solární kosmetika

Nic jiného se do Vaší pokožky tak rychle nevstřebá. Tato formule pro urychlené opálení s okamžitým účinkem obsahuje všechno, co potřebujete pro tmavohnědou pleť - a jinak nic. Jestliže tmavou pleť nejen chcete, nýbrž po ní toužíte, pak byste měli objevit svět Savage.

fiji s xenonem, solární kosmetika

S Xenonem získáte nejsytější bronzový odstín mezi ctiteli slunce. Chladivé opalovací substance a intenzivní urychlovače zhnědnutí zajišťují perfektní pokožku a propůjčí jí ultimativní bronzový odstín. Kvalitní rostlinné extrakty dodají Vaší pokožce vydatnou péčí - výsledek bere dech!

fiji s vitamínem, solární kosmetika

Tato dávka energie obohacená o vitaminy na vaší pokožce uvolní umocněnou sloučeninu guarany, ženšenu a extraktu polynéské kávy pro vysněné výsledky opalování. Electra obsahuje stimulační látky, které umějí povzbudit obnovu vašich buněk. Tak dosáhnete optimálního urychlení zhnědnutí a optimální péče o pokožku. Produkt obsahuje vydatnou dávku okamžitě působících samoopalovacích substancí, čímž zajišťuje neuvěřitelně tmavé opálení. Výsledek Vás okouzlí!

fiji role, solární kosmetika

Toto nové, jedinečné hypoalergenní opalovací mléko bylo vyvinuto speciálně pro citlivou pleť. Přesto se nemusíte vzdát přesvědčivých výsledků opalování. TyrolineTM se vstřebá do citlivé pokožky, aniž by po sobě zanechal stopy a pokožku podráždil. Tato rafinovaná formule z účinných látek povzbuzujících zhnědnutí a vzácných extraktů z mořských řas vám zajistí sametově hebkou, pěstěnou pokožku bez podráždění. Znamenité opalovací mléko obsahuje vybraný prášek z drahých kamenů, Mala kiteTM, který zklidňuje pokožku a má kompenzační účinek, a zajistí pokožce nádherné zářivé opálení.

fili s magnalisem, solární kosmetika

Tato exotická směs s extrakty ze vzácných čajů a rostliny kava-kava uklidňuje a pečuje o vaši pokožku, zatímco současně dosáhnete neočekávaně syté barvy. Opalovací substance z cukrové třtiny zajistí Vaší pokožce eroticky smyslné opálení. Kouzelné morinze budete vděčit za to, že odhalí tajemnou stránku Vašeho šarmu.
Ideální pro: zákazníky, kteří požadují účinnou ochranu pomocí antioxidantů. Zde ji získají, a sice ze tří různých druhů čaje. Před opalováním rovnoměrně naneste na pokožku. Po aplikaci si ihned umyjte ruce, abyste zabránili zbarvení. Magnalys - obsahuje výživné multivitamíny pro lepší vzhled vaší pokožky, Ester vitamínu C - vitamín C spolu s palmovým olejem stimuluju produkci kolagenu a redukuje tvorbu vrásek

fili role, solárni kosmetika

Toto nové, jedinečné hypoalergenní opalovací mléko bylo vyvinuto speciálně pro citlivou pleť. Přesto se nemusíte vzdát přesvědčivých výsledků opalování. TyrolineTM se vstřebá do citlivé pokožky, aniž by po sobě zanechal stopy a pokožku podráždil. Tato rafinovaná formule z účinných látek povzbuzujících zhnědnutí a vzácných extraktů z mořských řas vám zajistí sametově hebkou, pěstěnou pokožku bez podráždění. Znamenité opalovací mléko obsahuje vybraný prášek z drahých kamenů, Mala kiteTM, který zklidňuje pokožku a má kompenzační účinek, a zajistí pokožce nádherné zářivé opálení.

fiji fidži, solární kosmetika

Tak jako dříve se chodilo na ostrovech Fidži po žhavém uhlí, aby byl cítit oheň jako živel, vás nyní láká mléko pro ohnivě tmavé opálení Surface of the Sun - Povrch Slunce, abyste překonali svůj osobní rekord v opalování. Vysoce aktivní účinné látky dopomohou vaší pokožce k intenzivnímu ohnivému opálení. Revoluční formule HeatlastTM (trvající horko) se stará o zásobu účinných látek se zahřívacím efektem na pokožce.

fiji heries, solární kosmetika

Heiress
Zařaďte se mezi privilegované, kteří si s Heiress dopřávají vybranou péči o pokožku na nejvyšší úrovni. Drahocenné extrakty z karamboly zásobují Vaši pokožku účinnými látkami bránícími stárnutí a extrakty ze semen bavlníku Vám dodají královský pocit luxusu a pohody. Extrakty ze sinic zajišťují blahodárnou vlhkost a dopomohou Vám k zářivě krásné pokožce, o které jste vždy snili.
Ideální pro: vyznavače slunění, kteří požadují dlouho trvající opálení a chtějí optimálně pečovat o svou pokožku

decadance, solární kosmetika

Decadence
Urychlovač zhnědnutí pro vyznavače slunění se suchou pletí
Dopřejte si přepychovou extravaganci pomocí ultraléčivé opalovací terapie Decadence. Když svoji pokožku budete rozmazlovat krémovou emulzí s ovsem a mandlovým mlékem, rozprostře se po Vašem těle jako Vaše druhá kůže GlycofilmTM a bude Vás chránit před škodlivým působením prostředí, které ovlivňuje vzácné zdraví Vaší pokožky. UnimoistTM normalizuje dehydratovanou pokožku a vyřeší tak problém u kořene tak, že pokožka bude lépe vyzbrojená proti suchému počasí. Pečujte se o sebe s novou hydratační složkou Cola MoistTM, která je speciálně zaměřená na klima s nízkou vlhkostí vzduchu a v zimě opálené pokožce napomáhá k blaženému pocitu a odpovídající pružnosti. Dopřejte si opulentní péči Decadence ... Vy si to zasloužíte!

pompoos, solární kosmetika

Pompöös
Vydatný urychlovač zhnědnutí s opalovacími substancemi (DHA)
Nechte se rozmazlovat nejnovější kreací od Fiji Blend, stylovou elegancí Pompöös. Vydatné opalovací substance kombinované černým kaviárem, extraktem z francouzského vína a olejem z černých lanýžů se postarají o hebkou, dech beroucí pokožku a vykouzlí fantastickou barvu. Dopřejte si luxus Pompöös a užijte si úžasné a neobvyklé výsledky.

unisex daili oil, solární kosmetika

Daily Moisturizer with Slight Self-Tanner
Pokud hledáte skutečné zvlhčení své pokožky, sáhněte po hydratačním krému, který nejenže Vaši pokožku zvlhčí, ale propůjčí jí také jemný nádech zbarvení. UniSex obsahuje účinné sezamové oleje, které oživují a zjemňují pokožku vystavenou UV záření. Olej z australského čajovníku poskytuje zvláštní péči suchým a poškozeným oblastem, zatímco olivový olej dodává míru hydratace, kterou pocítíte okamžitě.

subtle sizzle, solární kosmetika

Subtle Sizzle
Pokud hledáte trochu smyslnosti, ale nechcete dosáhnout úplného roztavení, vyzkoušejte Rouge. Olej z australského čajovníku a alantoin upokojují a vyživují pokožku vystavenou UV záření, zatímco aloe pomáhá znovu dosáhnout ztracené vlhkosti. Tento přípravek bez obsahu DHA přináší přirozený vzhled, po kterém toužíte a jemné zbarvení, které potřebujete.

naked truth

Naked Truth
Lotion s uychlovačem zhnědnutí na přírodní bázi
Soustřeďter se na to podstatné, zvolte kompletně přírodní opalovací přípravek Naked Truth. Tato vysoce účinná kompozice ošetří Vaši pokožku pomocí obsažených látek, které lze nalézt pouze v přírodě, a zajistí tak optimální výsledky opalování. Vegetan, magnalis a moringa podporují sametově hebké a tmavé opálení, zatímco maracuja, extrakty z himalájských malin a rýžové mléko pokožku intenzivně hydratují. Extrakty z wasabi a zeleného čaje jsou jednak vynikajícími antioxidanty, ale také optimálně pečují o pokožku a dodávají jí nádherný zářivý vzhled. Důvěřujte síle Naked Truth a probuďte své opravdové, tmavé, tajemně smyslné já!

fiji suede urychlovač, solární kosmetika

Suede
Urychlovač zhnědnutí s opalovacími substancemi (DHA) pro muže
Obklopte se nádechem mysteriózní tmy pomocí Suede. Hebká lotion s vysoce účinnou opalovací formulí obsahuje extrakty z avokáda, které vyrovnávají choulostivou rovnováhu vlhkosti mužské pokožky. Nová složka Sensanov™ zajišťuje sametový pocit z pokožky, zatímco extrakty z dracény dodávají protizánětlivé účinné látky zjemňující póry. Udělejte něco pro svoji krásu a opálení pomocí opulentní hebkosti Suede.
Ideální pro: muže milující slunce, kteří umějí ocenit produkty s čerstvou a čistou vůní. Dobře se nanáší i na ochlupenou pokožku a tiší podráždění pokožky způsobené holením. Nanášejte přímo před opalováním. Naším cílem je nadále vyvíjet inovativní formule produktů, které zajistí senzační výsledky opalování.

Solária EFEKT to je solárium Hustopeče, solárium Hodonín a solárium Břeclav - efektivita v opalování