Solární studio Efekt - Hustopeče - Břeclav - Hodonín


Solární kosmetika

California Tan má 20 let zkušeností ve vývoji inovačních, pokrokových a pronikavě tónujících produktů. Je vedoucím výrobcem opalovacích krémů, jež se používají při opalování v soláriích, kombinuje pokročilé tónující technologie s ošetřující tělovou péčí.

Je jediným výrobcem, který přináší odborné znalosti a expertizy do všech odvětví opalování - opalování venkovní a bez pomoci slunce. Nezáleží na tom, jakým způsobem chcete dosáhnout Vašeho zlatého odstínu, California Tan zajistí, aby Vaše tělo bylo pokryto a chráněno. Jedině California Tan nabízí tři vědecky promyšlené kroky systému a nejpokročilejší produkty ke zvýšení a prohloubení Vašeho opálení. A jedině California Tan Vám můžeme zajistit a doručit pravé kalifornské opálení.

bronze rapsody, solarni kosmetika

Bronze Rhapsody, 4x bronzer, 355 ml - California Tan 4x bronzer, Bronzer Aqua Therapy, CuO2, TRF 2010, rychlé zčervenání. Extrakt alpského lišejníku. Extrakt alpského lišejníku.Použití: naneste rovnoměrně kruhovými pohyby bezprostředně před opalováním.

siena sunset, solární kosmetika

Sienna Sunset, 8x bronzer, 355 ml - California Tan
8x bronzer, bronzer Aqua Therapy. Extrakty z ovoce a alpského lišejníku. Vůně- ambra

ambrosia - solární kosmetika

Ambrosia 360 Bronzer, krok 2, 200 ml - California Tan Ambrosia® 360 Bronzer. Unikátní kombinace gelu a pleťového mléka proti stárnutí pokožky s přídavkem trojitých bronzerů. Vhodné pro zhnědnutí s okamžitým výsledky. Výrobek s výhodou rychlého vstřebávání gelu a zvlhčujícími účinky mléka, podporuje vynikající výsledky opalování. Krok 2 obsahuje exkluzivní, vysoce účinné opalovací technologie: CuO2®, patentovaná směs měděných peptidů a kyslíku, důležitá role při produkci melaninu a propůjčuje pokožce tmavší opálení. TRF2000® dodává pokožce více energie, zásobuje ji kyslíkem a hydratuje ji. Opálení je intenzivnější a hlubší.

ambrosia, solární kosmetika

Ambrosia 360 bez bronzeru, Krok 2, 200 ml - California Tan
Omlazující a zklidňující kombinace gelu a pleťového mléka proti stárnutí pokožky.Výrobek s výhodou rychlého vstřebávání gelu a zvlhčujícími účinky mléka, podporuje vynikající výsledky opalování. Krok 2: podpoření tmavého opálení - vhodné pro již lehce opálenou pokožku a pokročilé opalování. Krok 2 obsahuje exkluzivní, vysoce účinné opalovací technologie: CuO2®, patentovaná směs měděných peptidů a kyslíku, důležitá role při produkci melaninu a propůjčuje pokožce tmavší opálení. TRF2000® dodává pokožce více energie, zásobuje ji kyslíkem a hydratuje ji. Opálení je intenzivnější a hlubší.

dark sexy, solární kosmetika

Dark Sexy Tan Bronzer, 200 ml - California Tan
Sexy směsi pro oslňující tmavé opálení a vypnutou pevnou pokožku. Účinné látky: Javánský ST Plus: Vyhlazuje a zpevňuje pokožku za pomocí kofeinu a dalších účinných látek, Jasmínový olej, olej Neroli a olej Patschouli propůjčují pokožce exotickou hladkost a sexy pocit. Trojitý bronzer okamžité zhnědnutí pokožky pomocí přírodních látek pro vylepšení vzhledu a tónu barvy. FÁZE 2: DARK TAN BOOSTER vhodné pro již lehce opálenou pokožku a pokročilé opalování. Fáze 2 obsahuje exkluzivní, vysoce účinné opalovací technologie: CuO2®, patentovaná směs měděných peptidů a kyslíku, důležitá role při produkci melaninu a propůjčuje pokožce tmavší opálení. TRF2000® dodává pokožce více energie, zásobuje ji kyslíkem a hydratuje ji. Opálení je intenzivnější a hlubší.

dark thir, solární kosmetika

Dark Thrill, 355 ml - California Tan
Omamná exotická opalovací směs s tmavým trojitým bronzerem Vhodné pro ty, kteří hledají exotický zážitek s okamžitými výsledky, pro...

guity pleasure, solární kosmetika

Guilty Pleasure 355 ml - California Tan
Nejoblíbenější produkt California Tan v USA. Maximální výsledek s pocitem jemnosti při opalování.
Vhodné pro ty, kteří hledají...

kamasutra deep karma, solární kosmetika

Deep Karma, pro citlivou pleť, 295 ml - California Tan
Klinicky testované hypoalergenní mléko - ideální pro citlivou pokožku. Lehounké rychle se vstřebávající mléko.
Vůně : bílý čaj.

sultry sutra, solární kosmetika

Sultry Sutra, 295 ml - California Tan
Tajemné směsi konopí a hypoalergenních látek Klinicky testované hypoalergeny - ideální pro citlivou pokožku. Účinné látky - Hemp elixir - kombinace oleje z konopných semínek a másla zaručuje pozoruhodný hydratační a opalovací efekt. Trojitý bronzer okamžité zhnědnutí pokožky, olej z avokáda zdroj přírodních látek. FÁZE 1: BASE TAN BUILDERS - vhodné pro zahájení opalování. Obsahuje patentovaný Vitatan® 2000, který aktivuje, urychluje opalovací proces pokožky a zároveň chrání pokožku před spálením. Dosáhnete rychlejšího, rovnoměrnějšího a intenzivnějšího základního opálení.

metro optimizer, solární kosmetika

Metro 365 Optimizer, 250 ml - California Tan
Terapie ozonového opalování, vhodné pro již opálenou pleť. Toto sofistikované mléko harmonicky kombinuje biotechnické ingredience a technologii dynamického opalování díky revoluční Ozone Bronzing terapii. Komplex Metrotect obsahuje směs ochranných činitelů proti škodlivinám v životním prostředí, což pomáhá optimalizovat a zlepšovat přirozený povrch pokožky. Vhodné pro ty, kdo touží po silných antioxidantech a zářivě bronzovou barvu 365 dní v roce. Použití: Maximalizujte již dosažené opalování, získejte hlubokou tmavou barvu. Bohatě hydratační mléko s výborným vstřebáváním.

california can, solární kosmetika

California Tan – 205 ml
Podpora tmavého opálení, Melaboost HD (High Definition MelaPixel - vysoké rozlišení MelaPixel), novinka California Tan...Obsahuje mandlový olej, extrakt alpského lišejníku.

aqueous kiss, solární kosmetika

Aqueous Kiss, 355 ml - California Tan
Základní opálení pomocí nastartování syntézy melaninu, Aqua Therapy, Vitatan 2010. Extrakt kokosového oleje a alpského lišejníku.

hd briget, solární kosmetika

HD Bridget, krok 2, 200 ml - California Tan
California Tan HD Bridget, Krok 2 - Zesílení opálení. Opalovací technologie "High Definition" (vysoké rozlišení) Pokrokové látky péče o pokožku obsahující složky působící proti stárnutí, které zlepšují funkci bariéry a tím si pokožka udržuje mladistvý vzhled a bezchybnou bronzovou barvu. Bronzery podporující tvorbu melaninu: přírodní složky bez DHA podporující tmavé opálení beze skvrn. Technologie MelaPixel™ : látky podporující opalování, které splynou s přirozeným pigmentem pokožky a vybudují a zesílí dokonalé bronzové opálení. Olej ze sladkých mandlí je vynikající látka pro zdraví pokožky, přináší hydrataci a připravuje pokožku pro nádherné tmavé opálení. Vůně: Zakázané pokušení.

hd harlow s bronzem, solární kosmetika

HD Harlow s bronzerem, krok 2, 200 ml - California Tan
California Tan HD Harlow, Krok 2 - Zesílení opálení. NOVINKA 2010. Solární kosmetika přední americké znakčy California Tan.Opalovací technologie "High Definition" (vysoké rozlišení) Pokrokové látky péče o pokožku obsahující složky působící proti stárnutí, které zlepšují funkci bariéry a tím si pokožka udržuje mladistvý vzhled a bezchybnou bronzovou barvu.
15x Bronzery: Mega bronzující směs se zvýšeným zastoupením DHA složky, složek bez DHA a peptidy aktivující melanin pro zesílený účinek opalování.
Technologie MelaPixel™ : látky podporující opalování, které splynou s přirozeným pigmentem pokožky a vybudují a zesílí dokonalé bronzové opálení.  Ženšen - výtažek z kořene ženšenu vyživuje pokožku. Vůně: Sladká fantazie.

Solária EFEKT to je solárium Hustopeče, solárium Hodonín a solárium Břeclav - efektivita v opalování