Solární studio Efekt - Hustopeče - Břeclav - Hodonín


Solární kosmetika

Výrobky řad TANNYMAXX byly speciálně vyvinuty pro zdravé opalování v soláriích a byla jim udělena jakostní a bezpečnostní značka UV - relax©. Kosmetika pro solária TANNYMAXX nepomáhají jen urychlovat opálení, ale také dodávají pokožce prvky, které potřebujeme, pokud se vystavujeme UV záření. Takto označené kosmetické přípravky vyhovují požadavkům UV a korespondují s 0,3 normami zavedenými pro solária.Produkty TANNYMAXX jako velmi kvalitní v sérii fototoxických testů, které byly prováděny několik měsíců externím výzkumným institutem a byly oceněny razítkem kvality. UV - relax© je srovnatelné s "GS" označením. Pokud uvidíte tento symbol nebo označení, máte jistotu, že takto označený výrobek splňuje nejvyšší standardy.

Bronzink kurn, made love, solární kosmetika

Bronzink Made for Love: Exkluzivní "Diamond Brown formula" s jedinečnými vzácnými prvky, kterými jsou vysoce dávkovaný hyaluron kombinovaný Anti-Aging N. 1 koenzymem Q10. Tyto složky jsou součástí pokožce lichotivého, cenného, hedvábného extraktu a chráněné specialistou na vyhlazování vrásek elastinem.

dark Bronzink kurn, made love, solární kosmetika

Dark Bronzink Made for Love: Exkluzivní "Diamond Brown formula" s jedinečnými vzácnými prvky, kterými jsou vysoce dávkovaný hyaluron kombinovaný Anti-Aging N. 1 koenzymem Q10. Tyto složky jsou součástí pokožce lichotivého, cenného, hedvábného extraktu a chráněné specialistou na vyhlazování vrásek elastinem.

body chokoláde, solární kosmetika

Body Chocolate - Efektně umocňuje odstín opálení díky kakaovému máslu, výtažkům z kávových zrn, borůvek a pomeranče. Navodí ve Vás pocit ryzího požitku při opalování. Napomáhá pokožku vypínat a dodá jí krásný čokoládový efekt. Tento produkt neobsahuje ochranné UV faktory. Vyvarujte se kontaktu s očima.

Manga sun bombastic, solární kosmetika

MangaSun Bombastic Tan Power s guaranou + cupuacu butter Bombastická opalovací síla - mega Tanning Styler obsahuje hluboce pronikající opalovací bronzery pro nevšední opálení. Tyto bronzery vytvářejí mužně intenzivní hnědé opálení, které se variabilně přizpůsobí typu pleti.Brazilský elixír z guarany, má dlouho trvající efekt, který zlepšuje zásobování kůže kyslíkem. To záručí intenzivní opálení a také vás nechá užít se povzbuzující a zdravé aspekty pro vaši pokožku. Copuacu máslo, získané ze semen brazilského stromu Cupuacu obsahuje hodnotné dávky vitamínů a minerálů a dodá extra užitečnou hydrataci, která dá pokožce svěží nádech.

bad boy bronzing xxl silikone bronz, solární kosmetika

Bad Boy Bronzing XXL Silicone Bronzer - s tygří trávou - cupuacu butter, obsahuje bronzery stejně tak jako exkluzivní, speciálně vyvinuté opalovací technologie, které zahrnují nejnovější vědecké poznatky a dodávají kůží obzvláště hluboké a intenzivní opálení den po dni. Speciální extrakty Centella asiatica jsou používány v tradiční medicíně vice než 3000 let. Legenda popisuje bengálského tygra, který se povaloval v listech rostliny zvané Centella a jedl je, aby uzdravil své rány. Z toho důvodu se této rostlině také přezdívá tygří tráva, posiluje kožní tkáň a účinně bojuje proti stárnutí kůže. Obě vyživující složky - cupuacu butter a vysoce účinné silikon zanechají pokožku vyváženou, hydratovanou a hedvábně jemnou

manga sun sexy diamond, solární kosmetika

MangaSun Sexy Diamond Tan - Finest Silicone Tanning Lotion - s mandlovým olejem + lotosový květ. Obsahuje akcelerátory, které napomáhají kůži dosáhnout rychlého a ještě hlubšího opálení. Sladký mandlový olej, originálně asijský se speciálně silnou schopností absorpce tuku, propůjčuje kůží oslňující a svůdnou exotickou vůni. Extrakty z květů lotosu, asijského symbolu čistoty a regenerace udržují strukturu kůže vyváženou, dodávají jí mladší vzhled a jsou extra plusem v péčí o pokožku. MangaSun Sexy Diamond Tanning Lotion s nejjemnějšími silikony, speciálními kofeinovými a karnitinovými extrakty, povzbuzují redukci kožní tkáně.

Manga sun sexy lady flash, solární kosmetika

MangaSun Sexy Lady Flash - Glamour silicone Power Bronzer - s mandlovým olejem + Goji Berry obsahuje potřebné množství upraveného karamelu a speciální silikonové pro zdravé a zářivé opálení. Neuvěřitelně efektivní Goji berry, které je zahaleno tajemstvím, je používáno v daleké Čině v tradiční čínské medicíně, jako pomocník k posílení imunity. V spojení s mandlovým olejem, který je vysoce hodnotný, mají zvláštní blahodárný efekt a za těchto okolností startuje obranyschopnost pokožky a zintenzivňuje přírodní opálení. Se schopnostmi výtažků z ananasu a vysoce účinného kofeinu a karnitinu vypadá pokožka mladší a svěží a příměs silikonů jí zanechává neuvěřitelné jemnou.

xtra clasik, solární kosmetika

XTRA CLASSIC - KLASICKA TANNYMAX! Základem opalovacího krému Caribbean Bronzer jsou cenné vlastnosti výtažků třtinového cukru a v mikrokapsule uzavřených olejů semen jojoby. Tato kombinace přísad dodává pokožce prvky potřebné pro vznik hlubokého, přímo karibského bronzu. Vaše pokožka je rovněž oživena výtažky kokosu, citrusu a papáji. XTRA BROWN Výrobky Xtra Brown pomáhají k dosažení nádherného opálení. XTRA DARK (s přídavkem přírodního bronzeru) Výrobky Xtra Dark s CARRIBIEN BRONZER zvyšují opálení na nejvyšší míru a až na tmavou snědost. MANGO TANNING SOLARIUM MILK Mangové mléko oživuje pokožku a umocňuje její obnovu.

tanyamaxi xtra clasik, solární kosmetika

XTRA CLASSIC - KLASICKA TANNYMAX! Základem opalovacího krému Caribbean Bronzer jsou cenné vlastnosti výtažků třtinového cukru a v mikrokapsule uzavřených olejů semen jojoby. Tato kombinace přísad dodává pokožce prvky potřebné pro vznik hlubokého, přímo karibského bronzu. Vaše pokožka je rovněž oživena výtažky kokosu, citrusu a papáji. XTRA BROWN Výrobky Xtra Brown pomáhají k dosažení nádherného opálení. XTRA DARK (s přídavkem přírodního bronzeru) Výrobky Xtra Dark s CARRIBIEN BRONZER zvyšují opálení na nejvyšší míru a až na tmavou snědost. COCONUT BRONZING SOLARIUM MILK XTRA DARK Pro hluboké karibské opálení s přídavkem přírodního bronzeru. COCONUT TANNING SOLARIUM MILK HOT Solárium Milk - pro intenzivní karibské opálení s nebo bez přídavku přírodního bronzeru a s hot efektem. Hot Efekt zvyšuje prokrvení kůže, rozšiřuje pory díky obsahu kyslíku.

extra classic, klasická tannymaxi,solární kosmetika

XTRA CLASSIC - KLASICKA TANNYMAX! Základem opalovacího krému Caribbean Bronzer jsou cenné vlastnosti výtažků třtinového cukru a v mikrokapsule uzavřených olejů semen jojoby. Tato kombinace přísad dodává pokožce prvky potřebné pro vznik hlubokého, přímo karibského bronzu. Vaše pokožka je rovněž oživena výtažky kokosu, citrusu a papáji. XTRA BROWN: Výrobky Xtra Brown pomáhají k dosažení nádherného opálení. XTRA DARK (s přídavkem přírodního bronzeru): Výrobky Xtra Dark s CARRIBIEN BRONZER zvyšují opálení na nejvyšší míru a až na tmavou snědost. XTRA CLASSIC BLACK SERIE: Kakaové opalovací máslo pro solária pomůže dosáhnout působivě tmavé snědosti a hedvábného vzhledu pokožky společně s opalovacím krémem

sexy datling legs, solární kosmetika

Sexy Dating Legs Hot Activator - Jemně ohnivý efekt hot aktivátoru dodá do pokožky potřebný kyslík a zajistí krásné přírodní opálení. I tato technologie je vyvinuta především pro pokožku nohou a opálení je neuvěřitelně hluboké. Multi Double Bronzer je součást opalovací technologie, která zajišťuje hluboké opálení. Brilliant Bronzer je součást opalovací technologie, která dodává pokožce brilantní lesk. Kofein stimuluje a zpevňuje pokožku, dodává energii. Karnitin podporuje odbourávání podkožního tuku.

solární urychlovač jedna, solární kosmetika

Go Brovni: Urychluje počáteční získání základního hnědého odstínu bez samoopalovací složky. Navíc podporuje přirozenou regenerační funkci kůže. S příjemnou příměsí bambusu a citronové trávy.

solární urychlovač dva, solární kosmetika

Go Brovni: Díky obsažené samoopalovací složce urychluje opálení na již předopálené pokožce. Podporuje regeneraci kůže a dodává kůži minerály, které jsou potřebné pro optimální výsledek opálení.

solární urychlovač tři, solární kosmetika

Go Brovni: S dvojnásobným obsahem samoopalovací složky ještě zintenzivní opálení již velmi opálené pokožky. Taktéž dodává kůži minerály, které jsou potřebné pro optimální výsledek opálení. Obsahuje ženšen a zelený čaj.

speed tany, solární kosmetika

Speed: Vhodně zvolená kombinace rychle působících přísad a luxusní karamelové vůně Vám zajistí dokonale opálenou a neodolatelně hebkou pokožku. Obsahuje samoopalovací složky. Použití: před sluněním.

mléko na opalování v solárku, solární kosmetika

Skin: Mléko před opalováním se samoopalovací složkou. Ihned po nanesení mléka na pokožku získáte třpytivý luxusní nádech opálení, jehož výsledek je posílen obsahem samoopalovací příměsí. Darujte Vaší pokožce trochu hedvábných proteinů, bambuckého másla a kolagenu pro její vláčnost a dlouhotrvající opálení. Ideální pro pokožku celého těla i obličeje.

Solária EFEKT to je solárium Hustopeče, solárium Hodonín a solárium Břeclav - efektivita v opalování